Otizm Engelliler Federasyonu'ndan İl Müdürümüze Ziyaret

Otizm Engelliler Federasyon Başkanı Prof.Dr. Mustafa Usta ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Müdürümüz Sayın Selamettin ERMİŞ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Ziyarete, Engelli Hizmetlerinden Sorumlu İl Müdür Yardımcımız Murat Yıldız'da iştirak etti.
Görüşmede Otizm Farkındalık çalışmaları hakkında bilgilendirme ve ortak çalışma yapma hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.
İl Müdürlüğünde ev sahipliğini İl Müdürümüz Selamettin ERMİŞ’in yaptığı görüşmede;

  • Engelli bireylere yönelik hizmetlerin ve otizm eylem planının değerlendirilmesi
  • İstanbul’da yapılması planlanan otizmlerle ilgili sosyal gelişim ve il bünyesinde oluşturulacak danışma kurulu

başlıkları görüşülerek karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.Otizm ve Engelli Dernekleri Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Usta ve beraberindeki heyet, otizme gösterilen hassasiyet, farkındalık ve yapılan katkı için İl Müdürümüz ERMİŞ’e müteşekkir olduklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürümüz Selamettin ERMİŞ  “Yapılan emekler karşılığını bulduğunda eminim hepimiz otizmliler için bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum. Otizm ve Engelli Dernekleri Federasyonu Başkanımıza, yöneticilerine çalışmalarında başarılar dilerim" açıklamasında bulundu.

Otizm ve Engelli Dernekleri Federasyonu Başkanı, Federasyon Yöneticileri ile birlikte ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirilerek görüşme sonlandırıldı.