Maltepe Huzurevi'nde şenlik gibi sergi

     Maltepe Huzurevi’nde kalan büyüklerimizin bir yıldır üzerinde çalıştığı el emeği göz nuru ürünler çevre kuruluşlarımız ve İl Müdür Yardımcılarımızın da katıldığı şenlik tadında bir sergide sunuldu.
     Maltepelim Huzurevi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ortaklığında düzenlenen çevre kuruluşlarımız ve İl Müdür Yardımcılarımız ile sivil toplum kuruluşlarının da katıldığı program, Maltepe Kaymakamı Meftun DALLI ve Huzurevi Müdürümüz Asuman ÇEBİ UZUN’un açılış konuşmalarıyla başladı.
     Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen Özel Sporcular 1. Bölge Atletizm Şampiyonasına İstanbul Pendik Gedik Aktifim Toplumun İçindeyim Spor Kulübü bünyesinde Beden Eğitimi Öğretmeni Cevdet Yavuz ve Sosyal Çalışmacı Murat Çınar refakatinde katılarak gülle atışı ve 100 metre koşularından 2 altın madalya alan Pendik Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'ndeki sporcumuza ödülü Maltepe Kaymakamı Meftun DALLI ve İl Müdür Vekilimiz Arzu GÜR tarafından verildi.
     Maltepe Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Grubu gösterilerini izleyenlere sunmasının ardından Kaymakam Meftun DALLI ve İl Müdür Vekilimiz Arzu GÜR, ürünlerin yer altığı standları gezerek sakinlerimizle sohbet ettiler.