İl Müdürümüz Sn.Selamettin Ermiş'in "Ramazan Bayramı" Tebrik Mesajı


           Sağlık ve esenlik içinde idrak ettiğimiz Ramazan ayı sonunda, Millet olarak bir Ramazan Bayramı'nı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, sevgi, saygı, kardeşlik, dostluk ve yardımlaşma duygularının pekiştiği, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, sevinç ve neşe günleridir. Sevenlerin bir araya geldiği, dargınların barıştığı, günlük hayatta yeteri kadar yaşayamadığımız paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları doyasıya yaşama fırsatı bulduğumuz bayramlar, manevi olarak olgunlaşmamıza da vesile olmaktadır.

Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

           Tüm bu duygularla, başta hizmet verdiğimiz çocuk, genç, yaşlı, kadın, engelli ve şehit ailelerinin, tüm çalışanlarımızın, bizlerle birlikte emek veren değerli gönüllülerimizin mübarek Ramazan bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 
 

                                                                                                                          Selamettin ERMİŞ

                                                                                                                                  İl Müdürü