İl Müdürümüz Sayın Selamettin ERMİŞ'in "Anneler Günü" mesajı

                        

           Yaşamımıza anlam katan  bizleri varlıklarıyla şereflendiren, şefkatin simgesi, sevginin diğer adı olan kıymetli annelerimiz ve annelik hisleriyle dolu karşılıksız sevgi, sonsuz özverinin simgesi, dünyanın hiçbir değeriyle karşılaştırılamayacak ve yeri hiçbir zaman doldurulamayacak olan, hayatımızın en değerli varlıkları, fedakarlığın sembolü, her şeyin en iyisine en güzeline layık olan kadınlarımızın günüdür “Anneler Günü”.
 
Sonsuz rahmet, şefkat ve merhamet sahibi Yüce Rabbimiz’in emirleri de annelerimize gereken ihtimamı göstermemiz yönündedir. Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in  “Cennet annelerin ayakları altındadır” buyuran sözünü sadece bir gün değil hayatımızın her günü hatırlamalıyız.
 
Bu yüzdendir ki, annelerimize bilhassa şehit annelerimize olan minnet borcumuzun şuurunu bir ömür taşımalıyız. Onların fedakârlıkları sayesinde bu topraklar bizim için “vatan” kılınmıştır.
 
Bu bilinçle tabiatında sevgi, şefkat ve merhamet duyguları barındıran, hayırlı ve güzel nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa fedakârca göğüs geren, başta kurumlarımızda konuk ettiğimiz  kadınlarımızın ve tüm annelerimizin bu özel gününü kutluyor, saygı, minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
 

                                                       Selamettin ERMİŞ

ASP İstanbul İl Müdürü