12. Uluslararası Özel Sporcular Atletizm Şenliği’ne Pendik Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğümüz performans ve heyecanıyla damgasını vurdu.

        Üsküdar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gençlik Spor Müdürlüğü ve Marmara Üniversitesi ortaklığıyla dezavantajlı grupların sosyal hayata katılımı ve kaynaştırma amacıyla düzenlenen 12. Uluslararası Özel Sporcular Atletizm Şenliği’ne Pendik Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğümüz performans ve heyecanıyla damgasını vurdu.

        Engelli bireylerimiz Bakanımız Sayın Fatma Betül Sayan KAYA Hanımefendinin katılım sağlayarak başlangıç startını verdiği etkinlikte 6 ülke ve 31 ilden gelen 2100 özel sporcuyla aynı heyecanı paylaşarak hünerlerini sergilediler. Beden Eğitimi Öğretmeni Cevdet YAVUZ ve Sosyal Çalışmacı Murat ÇINAR’ın uzun süreli  ve özverili çalışmaları sonucunda 50 Metre Bayanlar Kategorisinde Sibel Sevinç CENGİZ birinci, Berfu İPEK ikinci; 100 Metre Bayanlar Kategorisinde Fatma GENÇARSLAN ve Neşe ERTEKİN birinci; 50 Metre Erkekler Kategorisinde Mehmet Ali YEŞİLGÖZ birinci, 100 Metre Erkekler Kategorisinde Hakan ERTEKİN ikinci gelerek toplamda 6 madalya kazandı.